top of page
RAVAL shape

agencja reklamowa

Znakowanie odzieży. Odzież Firmowa z Logo. Zamów haft lub nadruk Twojego logo. Odzież z logo dla pracowników. Ubrania reklamowe z nadrukiem. Szeroki wybór odzieży.

odzież

reklamowa  -  korporacyjna  -  robocza

Posiada szeroką ofertę odzieży reklamowej, znanych, światowych marek. znakowanie  koszulek i odzieży z naszego katalogu to najbezpieczniejsza opcja.

 Druk na oferowaną przez nas odzież, jest sprawdzony pod względem wizualnym, ale także pod względem trwałości i jakości.

Oferujemy również usługę znakowania odzieży powierzonej przez klienta. 

druk cyfrowy DTG oraz DTF

Metoda znakowania idealna przy druku skomplikowanych grafik i zdjęć na bawełnie. 

Szczegółowe odwzorowanie detali, nieograniczona liczba kolorów oraz łatwa personalizacja wydruków.​ 

Umożliwia wykonanie znakowania już od 1 sztuki. 

sitodruk

Sitodruk cechuje trwałość- bardzo duża odpornośc na spieranie  i różnorodność efektów specjalnych jak nadruk wypukły lub metaliczny. Jest to metoda idealna, zarówno w przypadku materiałów bawełnianych  jak i tych wykonanych z poliestru, ale i drewna, papieru, ceramiki, stali czy szkła. 

Sitodruk to idealne rozwiązanie dla zamówień hurtowych -  powyżej 50 sztuk.

haft

Haft komputerowy to jedna z najbardziej efektownych i prestiżowych metod znakowania odzieży.

Haft to najtrwalsza metoda znakowania – jest praktycznie niezniszczalna. Hafty nie tracą koloru ani formy podczas prania, można też swobodnie prasować je żelazkiem, choć sama powierzchnia haftu docelowo tego nie wymaga.

folie flex

Metoda idealna dla prostych grafik, napisów i logo- wzorów bez przejść tonalnych i gradientów.  

Oferuje szeroki wachlarz kolorów i struktur (folie odblaskowe , fluorescencyjne, metaliczne, hologramy, efekt lustra, folie poliuretanowe). 

Folie dają efekt bardzo żywych kolorów i umożliwiają pełne krycie.​

sublimacja

Technika nadruku umożliwiająca  znakowania odzieży poliestrowej (syntetycznej) np. koszulek sportowych i technicznych oraz gadżetów.  

Druk sublimacyjny umożliwia odwzorowanie skomplikowanych pełnobarwnych  grafik. Bardzo wysoka trwałość nadruku. Metoda idealna do znakowania poliestrowej odzieży sportowej , umożliwia również zdobienie gadżetów np. kubków.

termotransfer

Termotransfer to  jedna z pośrednich metod znakowania, co oznacza, że nie jest on aplikowany bezpośrednio do tkanina, a przenoszony na odzież przy użyciu specjalistycznego nośnika.  Termonadruk daje możliwość dużej dokładności oraz wydruku małych elementów i małych elementów. Druk ten można wykonać praktycznie na większości materiałów bez wpływu na jakość nadruku.

znakowanie 

odzieży

Marka MIEDŹWIEDŹ - to koszulki, bluzy ( i nie tylko) z unikalnymi  wzorami.

MIEDŹWIEDŹ.pl to nie tylko sklep online z koszulkami- to miejsce, w którym możesz wzbogacić swoją garderobę o koszulki ze śmiesznymi napisami lub wybrać zabawny prezent dla swojej rodziny lub przyjaciół. Koszulki z nadrukiem to zdecydowanie nie wszystko - nasze produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, a szeroka wachlarz technologii daje nam możliwość znakowania odzieży w najwyższej jakości. Zamówienia realizujemy już od 1 szt. 

bottom of page